Книжкові виставки


Виставка "Не руйнуй гармонії земної"Виставка-експозиція ,присвячена   Дню українського добровольця, який відзначається 14 березня


"Нові надходження"


Виставка "Освіта в Європі"

Виставка "Чи бути здоровим - вирішуєш ти"

Виставка літератури присвячена Дню партизанської славиВиставка літератури "Книги-ювіляри"

 Виставка присвячена трагедії на Чорнобильській  АЕС


 


Виставка присвячена вшануванню пам'яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років. Виставка літератури "Подорож правовою державою"
 

 

Виставка літератури присвячена 70-річчю визволення України від фашистських загарбників 


30.10.2014


 

 

 

 

Казка + пригода = читаю з насолодоюДорогий друже! Чи любиш ти загадки і таємниці? Сподіваємось, що любиш. Адже кожна таємниця обіцяє безліч цікавих пригод і несподіваних розв'язок.
Розділи книжкової виставки:

Можливо, ця книжкова виставка допоможе тобі вигадувати та записувати власні історії. Бо немає в світі нічого кращого і захопливішого, аніж читати пригодницькі, фантастичні, казкові книжки!
Ця книжкова виставка запрошує  читачів нашої бібліотеки у подорож по рідній землі. Україна - це твоя Батьківщина. Усі ми громадяни незалежної України, бо живем на цій землі, знаємо свою співучу українську мову. Спілкуємося, любимо і шануємо своїх батьків, свою землю, рідний край.
"Могутня ріка нашої історії"
З книг, що представлені в цьому розділі читачі дізнаються про найяскравіші сторінки нашої історії. Сподіваємось, що представлені книги захоплять кожного своїми подіями та напівказковими історіями.

"Свята моєї батьківщини". Історія свят - це цікава сторінка нашої культури. Кожне свято - це радість, це щиросердне спілкування, розваги та частування. Усі вони пов’язані з давніми традиціями та визначними історичними подіями."Звучи, моя мово чарівна". Поряд з найкращими творами художньої літератури представлені книги, які відкривають двері в цікавий світ рідної мови та запрошують читачів до творчості.

При оформленні виставки використані матеріали Київської обласної бібліотеки для дітей

Бібліотечне обслуговування в умовах відкритого інформаційного простору передбачає організацію раціонального обміну інформацією, створення умов для ефективного інформаційного спілкування і ознайомлення користувачів з цінностями світової культури.

Провідне  місце  у структурі  бібліотечно-інформаційної діяльності займає  виставкова робота. Саме книжкова виставка є засобом розкриття інформаційних ресурсів книгозбірні, її візитною карткою, відображаючи стиль бібліотеки і творчі можливості персоналу.
В сучасних умовах бібліотечна виставка стає активним помічником і читача, і бібліотекаря в організації читання; їй притаманні  такі риси,  як актуальність, динамізм, оперативність. Відсутність жорстких рамок в організації виставок  сприяє  розвитку творчості, збагаченню бібліотечного досвіду. 
Виставка присвячена творчості зарубіжних письменників
22 січня - день Соборності України

"Завітала казка в гості"
День за днем
Календар знамених і пам"ятних дат 

28 вересня наша країна святкувала 95-річчя з Дня народження видатного педагога, вченого із світовим імя'м Василя Сухомлинського. Його перу належить 41 книжка, більше 600 статей, майже 1200 художніх творів-оповідань, притч, казок, які видано шістдесятьма мовами світу загальним накладом 14 мільйонів примірників.

 Бібліотекарями школи була підготовлена виставка літератури  "Сухомлинський в діалозі з сучасністю".Інформаційний стенд студії "Срібний передзвін"                               Виставка літератури ,присвячена 70-річчю визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників

x

Немає коментарів:

Дописати коментар